Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635677

Raamatupidaja Euroapteeki

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 6. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • Igapäevase raamatupidamisarvestuse teostamine
  • Ostu- ja müügireskontro arvestus ning maksete ettevalmistamine
  • Algdokumentide ja müügiaruannete kontroll
  • Põhivara ja palgaarvestus
  • Arvestusperioodi sulgemise toimingute teostamine
  • Vajadusel maksudeklaratsioonide- ja statistikaaruannete esitamine
  • Inventuuride kokkuvõtete tegemine koostöös pearaamatupidajaga

Ootused kandidaadile

Meie tulevasel kolleegil on:

  • Haridus majandusvaldkonnas või omandamisel
  • Eelnev töökogemus raamatupidajana
  • Soovitavalt bilansivõimelisus
  • Kohusetundlikkus ning hea suhtlemisoskus
  • Oskus planeerida oma tööd ja aega
  • Oskus töötada meeskonnas ja pidada kinni tähtaegadest
  • Täpsus, kiirus ning analüüsivõime
  • Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Algatusvõime ja avatus muutustele
  • Soov õppida ja areneda
Kasuks tuleb ning aitab kiiresti sisse elada
  • Kogemus Navision ja Taavi Palk tarkvaraga

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME:

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd;
  • sõbralikku töökollektiivi ja põnevaid ühisüritusi;
  • lisapuhkuse päevi;
  • stabiilset töösuhet töölepingu alusel;

Tööpakkumise number
#635677

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

Euroapteek on edukas ja kiirelt arenev rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Tänaseks töötab Euroapteegi kaubamärgi all ligi 50 apteeki üle kogu Eesti ja me jätkame oma positsiooni tugevdamisega uute apteekide avamise näol ka tulevikus. Meeskonnas on üle 350 töötaja, kellel on pikaajalised praktilised teadmised ja kogemused, mis aitavad hoolitseda inimeste tervise eest.

Meie põhieesmärgiks on nõustada ja pakkuda igakülgset tuge inimeste tervise ja elukvaliteedi tõstmisel ning seepärast on meie töötajad oma tööle väga pühendunud.

Vaata rohkem