Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51913

Raamatupidaja (esialgu 4 kuuks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PÕHILISED VASTUTUSVALDKONNAD:
- palgaarvestus
- maksuaruandlus
- ülekannete teostamine
- abi igakuiste ja aasta finantsaruannete koostamisel ettevõtte juhtkonnale
- sõltuvalt koormusest teised raamatupidamislikud ülesanded

Ootused kandidaadile

OOTAME SINULT:
- analüüsivõimet
- eelnevat finantsalast kogemust
- raamatupidamisalase tarkvara tundmist (Hansa vmt)
- inglise keelt suhtlustasandil

Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle rahvusvahelisel tasemel kogemust.
Uue töötajaga sõlmitakse esialgu tähtajaline leping 4 kuuks. Eduka töösoorituse korral võimalust jätkata põhikohaga.

Tule liitu Sinagi Adecco 700 000 töötajaga!

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA "RAAMATUPIDAJA" KONKURSI. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT.

Tööpakkumise number
#51913

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
22. september 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega. Adecco tegutseb kokku 71 riigis pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on üks juhtivaid rahvusvahelisi infomüügiettevõtteid.

Vaata rohkem