Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790152
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Raamatupidaja

2
CVKeskus.ee klient
Eesti, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus
K&R Äriteenused OÜ põhineb Eesti kapitalil pakkudes raamatupidamisteenust kõikidele firmadele olenemata nende suurusest, liigist või valdkonnast, kus nad tegutsevad.

Töö kirjeldus

  • Igapäevase raamatupidamise korraldamine ja teostamine klientidele

  • Dokumentide (ostuarved, müügiarved, kuluaruanded) sisestamine

  • Palgaarvestus

  • Pangatehingute teostamine

  • Dokumentide arhiveerimine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus

  • Töökogemus vähemalt 3 aastat

  • Raamatupidamis- ja maksuseaduste hea tundmine

  • Raamatupidamisprogrammi Directo, Merit Aktiva, Merit Palk, erplybooks tundmine

  • Exceli kasutusoskus

  • Väga hea kirjalik ja suuline eesti keel

  • Pingetaluvus, täpsus, korrektsus, järjekindlus, kohusetundlikkus

  • Oskus planeerida oma aega ja tööprotsesse

Ettevõte pakub

  • Meeldivat ja toetavat meeskonda

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Võimalus teha kaugtööd

  • Toetavat ja meeldivat meeskonda

  • Arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#790152