Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182901

Tööpakkumise number

182901

Töö kirjeldus

Ostu-müügiarvete sisestamine
Raamatupidamisandmete ja laoandmete igakuine võrdlemine
Statistilised aruanded
Kulude analüüs
Muud raamatupidamisega seotud ülesanded

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgem haridus
Eelnev töökogemus
Ingliskeele oskus heal tasemel
Täpsus, kohusetundlikkus, pingetaluvus

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset ja pikajalist tööd.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2009
Kuulutus sisestati:
21. august 2009
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Clyde Bergemann Eesti AS esindab ülemaailmset energeetikatööstuse seadmete ning katelde küttepindade puhastustehnoloogia tootmisgruppi Clyde Bergemann Power Group alates 90ndate teisest poolest. CBPG tegutseb ligi 50 riigis ja tegeleb kütteseadmete pinna- ja metallitöötluse valdkonnas.Ettevõtte kogu metallitöötlemisprotsess on sertifitseeritud rahvusvaheliste hindajate poolt ja vastavad aktsepteeritud ISO 9001-kvaliteedinõuetele jt. kehtestatud standarditele. CBPG on ülemaailmne liider tööstuslike kütte- ja reaktsioonipindade valdkonnas, samuti katelde küttekollete ja nende puhastusseadmete ja puhastustehnoloogia arenduse, tootmise ja turunduse alal.