2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja / Бухгалтер

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime raamatupidajat võimalusega teostada enamus tööd väljaspoolt kontorit (töö kokkulepitud vaba graafiku alusel, kohustusega paar korda nädalas viibida kontoris).

* Raamatupidamistoimingute igapäevane teostamine
* Dokumentatsiooni haldus ja dokumentide vormistamine, nende korralik
hoidmine ja arhiveerimine firma asukohal
* Palga ja maksude arvestuse teostamine, deklaratsioonide esitamine
* Raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine
* Majandusaasta aruannete koostamine ja esitamine
* Ettevõtte majandustegevuse analüüs
* Juhatuse ülesannel vahearuanne koostamine

* ведение бухгалтерского учета в соответствии с требованиями, в том числе:
* составление государственной и внутренней отчетности
* контроль налогового учета предприятия
* подготовка и составление годовых отчётов
* расчёт и выплаты заработной платы и налогов
* контроль бюджета предприятия

Ootused kandidaadile

* Bilansivõimeline
* Raamatupidamisalane haridus või selle omandamine
* Raamatupidamisalane töökogemus min 3 aastat
* Hea arvuti kasutamise oskus.
* Eesti keele oskus heal tasemel.
* Täpsus, korrektsus, töökus, pingetaluvus ja kohusetundlikkus.
* Iseseisvus ning analüüsi- ja algatusvõime
* Raamatupidamistarkvara kasutamise kogemus
* Oskus planeerida oma tööd ja aega

Kasuks tuleb:
Eelnev kogemus programmiga 1C.

* знание эстонского и русского языков
* умение работать с документацией на эстонском языке
* опыт работы с налоговым законодательством Эстонии
* опыт работы в подготовке и составлении годовых отчетов о хозяйственной деятельности предприятия на основании законодательства Эстонии
* самостоятельность в работе
* пунктуальность и стрессоустойчивость
* хорошее умение пользоваться компьютером (Excel, Word + бухгалтерская программа 1С: Бухгалтерия и Торговля).

Ettevõte pakub

*Motiveerivat töötasu.
*Stabiilset töökohta ja kaasaegset töötingimusi.
*Toetava ja sõbralikku meeskonda.
*Huvitavat ja mitmekesist tööd
*Konkurentsivõimelist töötasu

* интересную и ответственную работу
* при необходимости возможность обучения и повышения квалификации
* современные условия работы
* парковка для личного автомобиля