Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja / Бухгалтер

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456291

Tööpakkumise number

456291

Töö kirjeldus

  • Väikese firma iseseisev haldamine
  • Igapäevane raamatupidamise töö
  • Põhivara arvestus, inventuurid
  • Statistilised aruanded
  • Juhataja ülesannete kiire täitmine
  • Lähetustega seotud dokumentatsiooni pidamine

Описание работы
  • Самостоятельное ведение небольшой фирмы
  • Ежедневная бухгалтерская работа
  • Учет основного имущества, инвентуры
  • Статистическая отчетность
  • Оперативное выполнение поручений руководителя
  • Документарное сопровождение командировок

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt kahe aastane töökogemus taolisel ametil
  • Oskus töötada kontori programmidega (1C raamatupidamine, Microsoft Office‚ Adobe Acrobat) kõrgel tasemel
  • Hea maksualase ja kommerts seadusandluse tundmine
  • Eesti ja vene keele vaba valdamine
  • Oskus töötada multitegumtöö tingimustes
  • Prioriteetide paikaseadmise oskus
  • Sihikindlus, iseseisvus, tugevad analüütilised oskused
  • Soov liikuda karjääriredelil edasi

Требования к кандидату
  • Опыт работы на подобной должности не менее 2 лет
  • Умение работать с офисными программами (1С бухгалтерия, Microsoft Office‚ Adobe Acrobat) на продвинутом уровне
  • Хорошие знания налогового и коммерческого законодательства
  • Свободное владение русским, эстонским языком
  • Умение работать в условиях многозадачности
  • Умение расставлять приоритеты
  • Целеустремленность, самостоятельность, сильные аналитические способности
  • Желание карьерного роста

  • Head võimalust realiseerida oma teadmisi ja hindamatut kogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • Karjääri ja proffessionaalset kasvu
  • Viie päevast töönädalat (täistööaeg)
  • Fikseeritud palka
  • Firma üritusi, ühiseid sporditegevusi
  • Sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda

Фирма предлагает
  • Хорошую возможность реализации своих навыков и бесценный опыт в международной компании
  • Карьерный и профессиональный рост
  • Пятидневная рабочая неделя (полная занятость)
  • Фиксированный оклад
  • Корпоративные мероприятия, совместное занятие спортом
  • Дружный коллектив и благоприятную рабочую атмосферу

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2017