Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90446

Raamatupidaja assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on juhtiva raamatupidaja assisteerimine ja raamatupidamisteenuste osutamine klientidele.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt algteadmised raamatupidamisest
  • saksa ja/või inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea suhtlemisoskus
  • pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises arenevas ettevõttes
  • toredat kollektiivi
  • enesetäiendamisvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume Teil saata CV ja kaaskiri hiljemalt 17. jaanuariks 2007.

Tööpakkumise number
#90446

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

Rödl & Partner on 1977. aastal Saksamaal asutatud rahvusvaheline professionaalset ärinõustamist pakkuv firma, kes tegutseb 30 Euroopa, Aasia ja Ameerika riigis kokku 69 büroos, mille töötajate koguarv on üle 2 500. Eestis on Rödl & Partner esindatud alates 1993. aastast, pakkudes nii kohalikele kui rahvusvahelistele ettevõtetele järgmisi teenuseid:

  • auditeerimine
  • õigusabi
  • maksukonsultatsioonid
  • raamatupidamisteenused

    Vaata rohkem