Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213873

Raamatupidaja assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ostuarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi
- Müügiarvete koostamine
- Aruandvate isikute kuluaruannete sisestamine
- Panga sisse- ja väljamaksete sisestamine
- Raamatupidaja abistamine igapäevastes muudes raamatupidamistoimingutes

Ootused kandidaadile

- Raamatupidamise programmi HansaRaama tundmine
- Raamatupidamisalase seadusandluse tundmine
- Väga hea arvutikasutamise oskus
- Täpsus, ausus, kohusetundlikkus, põhjalikkus
- Iseseisev mõtlemine
- Hea suhtlemisoskus
- Pingetaluvus, professionaalne suhtumine töösse
- Valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- Arendavat vastutusrikast tööd
- Kaasaegseid töötingimusi
- Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb
- Keelteoskus
- Töökogemus raamatupidaja assistendina

Tööpakkumise number
#213873

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2010

Meie ettevõtte peamiseks tegevusalaks on majandusalane konsultatsioon,
raamatupidamisteenuse osutamine, laenude andmine.

Vaata rohkem