Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126850

Raamatupidaja assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundlikku raamatupidaja assistenti, kes lisaks tegeleb ka juhtimissüsteemi administreerimisega.

- raamatupidaja abistamine jooksvates tööülesannetes;
- materjalide laoarvestuse pidamine;
- pool- ja valmistoodete arvestuse pidamine;
- komandeeringuaruannete koostamine ja sõidupäevikute pidamine;
- ISO 9001:2000 standardile vastava kvaliteedijuhtimissüsteemi haldamine ja vajaliku dokumentatsiooni väljatöötamine;
- ettevõtte tööks vajalike dokumentide nõuetekohane koostamine ja haldamine;

Ootused kandidaadile

- hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- inglise keele ja vene keele oskus suhtlemistasandil;
- suhtlemis- ja organiseerimisoskus;
- raamatupidamisalased teadmised ja raamatupidaja assisteerimise kogemus;
- Hansa baasil toodetud raamatupidamisprogrammide tundmine;
- iseseisvus ja korrektsus, hea pingetaluvus;
- tähtaegadest kinnipidamise - ja planeerimisoskus;
- hea arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Outlook).

- huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes;
- panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu;
- arenguvõimalusi meeldivas töökeskkonnas.

Lisainfo

Kasuks tuleb kvaliteedijuhtimissüsteemi administreerimise oskus ning standardi ISO 9001:2000 nõuete tundmine.
Töökoht asub Lasnamäel, Betooni tänaval.

Tööpakkumise number
#126850