Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68485

Raamatupidaja assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidaja assisteerimine konsolideerimisgruppi kuuluvate ettevõtete raamatupidamise korraldamisel.

Peamised tööülesanded:
-pangalaekumised
-müügiarvete koostamine
-ostuarvete registreerimine
-töötasu arvestus, töövõimetuslehtede edastamine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerijalt soovi saada bilansivõimeliseks raamatupidajaks.

Lisaks:
-arvuti kasutamine lõppkasutaja tasemel
-vene keele oskus suhtlustasandil
-töökogemus raamatupidamisprogrammiga Hansa Raama ja Merit palk
-erialane (kõrg) haridus
-varasem töökogemus raamatupidaja või sekretärina

Ettevõte pakub

-kaasaegset töökeskkonda
-erialast täiendkoolitust ja väljaõpet

Lisainfo

Tööaeg: täistööaeg

Tööle asumise aeg ASAP

Tööaeg 8.00-16.30

Raamatupidamisesüksuses on 4 põhikohaga töötajat

Tööpakkumise number
#68485