Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 621716

Tööpakkumise number

621716

Töö kirjeldus

Kontori - ja personali dokumentatsiooni käsitlemine ja arhiveerimine.
Raamatupidamise algandmete sisestamine raamatupidamisprogrammi
Raamatupidamisosakonna abistamine.
Ettevõtte info e-mailide haldamine ja suunamine.

Nõudmised kandidaadile

Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning hea vene keele oskus kõnes .
Eelnev töökogemus raamatupidaja abina, assistendina või juhiabina.
Heal tasemel arvutikasutusoskus :MS Office (Excel)
Korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Stabiilset töötasu
Koolitust
Meeldivat ja sõbralikku töökeskonda.
Ennast arendada oma teadmiste ja oskuste osas kiiresti kasvavas ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on kiiresti kasvav ettevõte. Ettevõtte tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.