Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja assistent - andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24146

Tööpakkumise number

24146

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on andmete sisestamine raamatupidamisprogrammi ja raamatupidaja assisteerimine.

Nõudmised kandidaadile

• algteadmised raamatupidamisest
• inglise ja rootsi keele oskus
• arvuti kasutamise oskus
• vastutustunne ja korrektsus

Ettevõte pakub

• töökohta rahvusvahelises ettevõttes
• sõbralikku töökollektiivi
• arengu- ja koolitusvõimalusi

Lisainfo

Pakume tööd poole kohaga, tööaeg paindlik, sobiks tudengile. Töömahu kasvades võimalus hiljem soovi korral täiskohaga tööd saada.

Kandidaatidel palume saata elulookirjeldus koos palgasooviga e-mailile tallinn@roedl.ee hiljemalt 3. oktoobriks 2003.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
24. september 2003

Rödl & Partner on Saksamaal asutatud rahvusvaheline audiitor- ja konsultatsioonifirma. Eestis pakume audiitor- ja raamatupidamisteenuseid, maksukonsultatsioone ning õigusabi nii kohalikele kui rahvusvahelistele ettevõtetele.