Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328146

Raamatupidaja asenduskoht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö ostureskontroga
  • töö müügireskontroga
  • suhtlemine hankijatega, saldovõrdluste teostamine
  • suhtlemine klientidega, saldovõrdluste teostamine
  • tulevaste perioodide kulude arvestus
  • põhivara arvestus

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane eriharidus
  • varasem raamatupidamisalane töökogemus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus ( Navison Axapta)
  • väga hea eesti keele oskus ja vene keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • võimalust areneda koos ettevõttega
  • tasuta bussitransporti logistikakeskusesse ja tagasi
  • vastavalt töötatud aastatele staažipuhkust
  • spordihüvitist

Lisainfo

Pakume tööd lapsepuhkusel töötaja asendajana.

Tööpakkumise number
#328146

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2013

AS Via 3L on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud logistikateenuseid.
Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu). Täna töötab meil 215 töötajat. .

Vaata rohkem