Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja-andmesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120505

Tööpakkumise number

120505

Töö kirjeldus

• raamatupidamise algdokumentide sisestamine kliendihalduse- ja raamatupidamise andmebaasidesse.

Nõudmised kandidaadile

• algteadmised raamatupidamisest
• arvuti kasutamise vilumus
• kohusetundlikkus
• täpsus ja kiirus

Kasuks tuleb
• inglise ja/või vene keele valdamine suhtlustasandil

Pakume stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firmasiseselt. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi, kultuuriürituste pileteid ning väärtustame ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGi kontor asub Tartu südalinnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIG on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele.
BIGi missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 400 inimest. Lisainfo www.big.ee.