Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56256

Raamatupidaja-andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • andmete korrektne sisestamine etteantud tabelitesse
  • pearaamatupidaja assisteerimine jooksvates küsimustes

Ootused kandidaadile

Vajame inimest, kes

  • omab või on omandamas raamatupidamisalast haridust
  • oskab kasutada MS Office programme igapäevatöös
  • on täpne, kõrge pingetaluvusega ja kiire
  • oskab vajadusel suhelda nii eesti kui ka vene keeles
  • on tulenevalt Hasartmänguseadusest vähemalt 21 aastat vana

Võimalust töötada arenevas ja kasvavas ettevõttes, sportimis- ja vabaaja veetmise võimalusi.

Lisainfo

Väärtustame häid töötulemusi ja oskame hinnata mugavat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#56256