Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44466

Raamatupidaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostuarvete sisestamine HansaRaama raamatupidamisprogrammi
  • Müügiarvete koostamine
  • Lattu tuleva kauba arvele võtmine
  • Laekumiste ja tasumiste üle arvestuse pidamine
  • Ostuhindade võrdlemine, jälgimine ja analüüs
  • Tasumata arvete sissenõudmine (meeldetuletuste saatmine ja klientidele helistamine)

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 1-aastane töökogemus raamatupidajana
  • HansaRaama raamatupidamisprogrammi tundmine ja kasutamisoskus
  • Täpsus, kohusetundlikkus, ausus ja iseseisvus
  • Koostöövalmidus ja hea suhtlusoskus

Ettevõte pakub

  • Erialast eneseteostusvõimalust
  • Kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda
  • Tööd heas meeskonnas

Tööpakkumise number
#44466

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
28. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2005

OÜ Lahever on tegutsenud ehitusturul neli aastat. Põhiliseks ehitustegevuseks on peatöövõtjana erilaadsete eramute ja eramajade ehitus, samuti oleme osalenud kõikide Eesti suuremate ehitusettevõtete alltöövõtjatena erinevate eramute, büroo- ja tootmispindade ehitusel.

Vaata rohkem