Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25596

Raamatupidaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostuarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi
  • müügiarvete koostamine
  • võlglastega tegelemine
  • muud raamatupidamisega seotud jooksvad tööd

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalased algteadmised
  • arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
  • korrektsus, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus
  • koostöövalmidus, suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • tööd heas kollektiivis
  • erialast eneseteostusvõimalust
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus raamatupidamisvaldkonnas
  • raamatupidamisprogrammi HansaRaamat kasutusoskus

Tööpakkumise number
#25596

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2003

Seoses tööde mahu suurenemisega pakub ehitusfirma OÜ Lahever

Vaata rohkem