Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176181

Raamatupidaja - abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

andmebaaside haldamine
aruannete koostamine
asjaajamise korraldamine
dokumentatsiooni haldus
pearaamatupidaja abistamine
telefonidele vastamine ja kõnede suunamine

Ootused kandidaadile

analüüsivõime
ausus ja usaldusväärsus
väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
vene ja inglise keele oskus kõnes
hea arvuti kasutamise oskus
hea õppimisvõime
initsiatiivikus
eelnev raamatupidamisalane töökogemus - nõutav!

Ettevõte pakub

arenguvõimalusi
häid töötingimusi
konkurentsivõimelist töötasu
sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Tööd saab raamatupidaja abi seoses olemasoleva töötaja lapsepuhkusele minekuga. Töölepingu pikkus olenevalt asjaoludest kuni 3 aastat. Tööaeg E - R, 9.00 - 17.00. Töökoht: Kassi 12, Tallinn

Tööpakkumise number
#176181