https://www.cvkeskus.ee/85174

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja (2-aastane tööleping)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85174

Tööpakkumise number

85174

Töö kirjeldus

Sa hoiad korras ettevõtte raamatupidamisarvestust ja kajastad majandustehinguid ning koostad juhtkonnale, audiitoritele ja Maksuametile raamatupidamisalaseid jt. vajalikke finantsaruandeid. Sa osaled krediidikomisjoni töös ning koostad tööks vajaliku dokumentatsiooni. Sa jälgid klientide maksedistsipliini ja koostad deebitoride kohta aruandeid. Sinu ülesannete hulka kuulub ka krediidiklientidele igakuiste intresside väljaarvutamine ja esitamine. Sa allud ettevõtte finantsjuhile ning teed tihedat koostööd ettevõtte teise raamatupidajaga.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt 2-aastane raamatupidamisalane töökogemus ning inglise ja vene kõnekeele oskus. Raamatupidaja töö eeldab kohusetundlikkust, täpsust, õppimisvõimelisust, koostööoskust ja orienteeritust meeskonnatööle.


Ettevõte pakub

Mazeikiu Nafta Trading House pakub Sulle tööd nooruslikus, sõbralikus ja töökas meeskonnas, erialaseid koolitusi ning korralikku töötasu.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. november 2006
Kuulutus sisestati:
13. november 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Mažeikių Nafta on 1980. aastal Leedus tööd alustanud Baltimaade ainus naftarafineerimistehas, mis varustab Baltimaid ja Poolat bensiini ning diiselkütusega. Mažeikių Nafta opereerib ka Būtingė naftaterminali ja ligi 500 km pikkust naftajuhet Leedus. Firma toodang vastab 2003. aastal kehtestatud EL-i nõuetele. Mažeikių Nafta 2005. aasta käive oli 50 miljardit krooni.

2003. aasta sügisel loodud Mažeikių Nafta Trading House OÜ-sse, mis turustab Mažeikių Nafta tooteid Eestis, võetakse 2-aastase töölepinguga tööle raamatupidaja.