Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127256

Raamatukogutöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

0,5 ametikohta
raamatukogutundide läbiviimine koostöös õpetajaga;
lugejateenindus;
töö õppekirjandusega (õppekirjanduse tellimine, korrashoid jne).
** Töö sobib ka lapsesõbralikule pensionärile.

Ootused kandidaadile

arvuti kasutamise oskus;
tahe töötada lastega ja lastele;
Kasuks tuleb:
* ürituste korraldamise kogemus;
* raamatukogus töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

* mitmekülgset ja huvitavat tööd;
* arenemise võimalust koos lastega;
* väikeseid õppeklasse.

Tööpakkumise number
#127256