Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137359

Raamatukoguhoidja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatukoguhoidja ülesanne on teavikute liigitamine ja märksõnastamine ning märksõnastiku täiendamine järgmistel erialadel: majandusteadus; tööstuse, kaubanduse ja side juhtimine ja organisatsioon (ettevõttekorraldus).

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus majandusega seotud erialal, erialaterminoloogia tundmine;
  • keelteoskus (eesti, inglise, vene, täiendavad keeled tulevad kasuks);
  • hea analüüsi- ja sünteesivõime;
  • infootsinguoskus;
  • suhtlemisoskus, koostöövõime;
  • initsiatiivikus, täpsus, korrektsus.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka;
  • huvitavat tööd ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Täpsem info tel 737 5759 (Tiiu Tarkpea) ja www.ut.ee/konkurss.

Tööpakkumise number
#137359

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

Tartu Ülikool kuulub Eesti viie suurima tööandja hulka. Ühendades kõrgel rahvusvahelisel tasemel õppe-, teadus- ja arendustegevusi on ülikool põnev ning rohkeid väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv organisatsioon.

Vaata rohkem