Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127817

Raamatukoguhoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- lugejateenindus,
- muusikateavikute kataloogimine,
- muusikaalaste ürituste korraldamine ja läbiviimine,
- raamatukogutundide läbiviimine.

Ootused kandidaadile

- raamatukogunduse või infoteaduse alane kõrgharidus (võib olla omandamisel) ja muusikaline ettevalmistus / muusikaline kõrgharidus ja raamatukogunduslik või infoteaduse alane täiendkoolitus;
- arvuti kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:
- raamatukogus töötamise kogemus,
- inglise ja vene keele oskus,
- ürituste korraldamise kogemus,
- filmivaldkonna tundmine.

Ettevõte pakub

- mitmekülgset ja huvitavat tööd,
- kaasaegset töökeskkonda,
- asukoht Estonia pst 8.

Lisainfo

Täiendav informatsioon: muusikaosakonna juhataja Kaie Viigipuu 683 0913

Tööpakkumise number
#127817