Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168545

Raamatukoguhoidja (põhitöötaja lapsepuhkuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku kollektiivi inimest, kes korraldaks tööd kooli raamatukogus.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrg- või keskeriharidus (võib olla ka omandamisel)
Valmisolek töötada raamatukoguprogrammiga RIKS

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat töökeskkonda, toredaid kolleege.
Palk sõltub töötaja kvalifikatsioonist.

Tööpakkumise number
#168545

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
3. november 2008

Abja Gümnaasium asub looduskaunis kohas Mulgimaa pealinnas Abja- Paluojal. Õpilasi on 300 ringis, õpetajaid ligi 40. Alates 1995. aastast on siin võimalik õppida sisekaitsealase suunitlusega eriklassis. Kooli juures tegutseb mitmeid huvialaringe: kuulsust kogub poiste võrriklubi “Kõrr”, tegeleda saab jalg-, võrk- ja korvpalliga, aeroobika ja showtantsuga, häid tulemusi saavutavad kergejõustiklased ning mõeldud on ka elektroonika- ja arvutifännidele, laulumaiaste jaoks on lastekoor, neidude koor, ansamblid. Meil on oma raadio, ajaleht, kaasaegne arvutiklass ja raamatukogu, jõusaal, uus õpilaskodu.

Vaata rohkem