Värsked tööpakkumised

Raamatukogu lugejateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116633

Tööpakkumise number

116633

Töö kirjeldus

Sisekaitseakadeemia raamatukogu bibliograafi ametikoha eesmärk on toetada Sisekaitseakadeemia õppe- ja teadustegevust läbi infoteenuse pakkumise kõikidele teabevajajatele.
Raamatukoguhoidja tööülesannete hulka kuulub raamatukogu lugejate teenindamine, e-kirjadele vastamine, akadeemia teavikute müük, kassa haldamine ja kassa aruande koostamine.

Nõudmised kandidaadile

· erialast kõrgharidust (võib olla omandamisel) või kõrgharidust muul erialal ja raamatukogunduslikku või infoteaduste alast täiendkoolitust;
· eesti keele oskust kõrgtasemel, lisaks 1 võõrkeele oskust;
· soovitavalt erialast töökogemust vähemalt 1 aasta;
· arvuti kasutamise oskust (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Internet);
· algatusvõimet, kohuse- ja vastutustundlikkust, korrektsust, avatust, meeskonnatöövalmidust, suhtlemisoskust.

Ettevõte pakub

Pakume

· huvitavat tööd toredas meeskonnas ning arenevas töökeskkonnas;
· õppimis- ja arenemisvõimalust;
· riigiasutusele omaseid töötingimusi ja soodustusi (sh 35-päevast põhipuhkust ning õppelaenu kustutamist).
· töötasu alates 8000 kuus

Lisainfo

(lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajaks)
Lisainfot Sisekaitseakadeemia kohta leiab www-leheküljelt www.sisekaitse.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades