Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127905

Raamatubussi bussijuht-müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsib Rahva Raamat AS oma meeskonda raamatubussi bussijuhti-müüjat, kelle töö kirjeldus on:

  • edukas raamatute müümine (sularahas ja kaardimaksetena),
  • uute kliendisuhete loomine,
  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine projekti "Raamatubuss" raames,
  • ettevõtte esindamine
  • raamatute tellimine ettevõtte laost
  • raamatute kontrollimine, inventuuri läbiviimine
* muude haldusküsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

  • huvitub raamatutest
  • on valmis töötama graafiku alusel
  • on valmis töötama ka nädalavahetustel ja üle Eesti
  • omab müügitöö kogemust
  • on julge ja väga hea suhtleja
  • on tulemustele orienteeritud
  • omab arvutikasutamisoskust
  • omab C ja D-kategooria juhiluba
  • omab varasemat erialast töökogemust
  • on iseseisev ja tööülesannetes korrektne

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes,
  • meeldivat töökeskkonda.
  • väljaõpet
  • põhipalka ja tulemustest sõltuvat müügiboonust

Tööpakkumise number
#127905