Värsked tööpakkumised

Raadio/TV toimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86958

Tööpakkumise number

86958

Töö kirjeldus

*Raadio- ja televisioonisaadetest ülevaadete koostamine eesti ja inglise keelde
*Suhtlus kohalike ja välisklientidega

Nõudmised kandidaadile

* Väga hea eesti ja inglise keele oskus; rahuldav vene keele oskus
* Kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)
* Hea arvutikasutamise oskus
* Korrektsus, positiivsus, pingetaluvus, hea keskendumisvõime

Kasuks tuleb:
* Päevakajaliste sündmustega kursisolemine ja huvi uudiste vastu
* Teadmised Euroopa Liidust

Ettevõte pakub

* Väljaõpet
* Stabiilset tööd kiiresti arenevas ettevõttes
* Sõbralikku ja professionaalset kollektiivi
* Töö vahetustega (8:00 – 16:00 ja 15:30 - 23:30)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
28. november 2006

Observer Eesti OÜ on üks Eesti suurimaid meedia- ja äriseire firmasid, kuhu on koondunud 16 oma ala professionaali. Alates aastast 1993 oleme kohalikele ja rahvusvahelistele organisatsioonidele Eestis pakkunud teenuseid, mis aitavad tõhustada ettevõtte kommunikatsiooni- ja turundustegevust. Observer Eesti OÜ filtreerib, teeb kokkuvõtteid ja analüüsib meedia ning muude avalike allikate teavet kliendi perspektiivist. Oma teenustega aitame ettevõtetel saada ülevaadet turunduse ja kommunikatsiooni efektiivsusest ning paremini planeerida ja jälgida kommunikatsioonitegevust. Samuti pakume oma klientidele aktuaalset ja strateegilist teavet nende ärivaldkonna ja -keskkonna kohta.