Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195239

Raadioseadmete insener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • raadioseadmete laitmatu töö tagamine;
  • raadioseadmete korralise hoolduse tagamine;
  • raadioseadmete paigalduse ja remonttööde läbiviimine.

Ametikoha auaste: leitnant.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus;
  • soovitavalt sõjaline keskharidus;
  • vähemalt 1-aastane töökogemus ametikoha valdkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus (ametlik NATO töökeel) kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • IT-alased teadmised;
  • soovitav reaalne auaste – nooremleitnant;
  • hea suhtlemisoskus, hea pingetaluvus, algatus– ja analüüsivõime;
  • oskus teha koostööd üksuse siseselt ja ka väliselt.

Ettevõte pakub

  • perspektiivikat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • stabiilset palka;
  • erialast taseme- ja täiendkoolitust;
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva, lisandub staažipuhkus;
  • tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (kaitseväe pension jne);
  • tasuta sportimisvõimalusi;
  • tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist.

Tööpakkumise number
#195239