Värsked tööpakkumised

Raadiosagedusseadmete asjatundja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27977

Tööpakkumise number

27977

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on raadiosagedusseadmete tesimis- ja häälestamisaparatuuri hooldamine ning vastavate toodete tootmises esinevate probleemide analüüsimine ning lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kesk(eri)haridus, soovitavalt kõrgharidus;
Inglise ja/või soome keele oskus;
Arvutikasutamise oskus;
Hea õppimisvõime;
Probleemilahendamisoskus;
Koostööoskuse olemasolu.

Omalt poolt pakume kaasaegseid töötingimusi ning sõbralikku kollektiivi rahvusvahelises töökeskkonnas. Positiivsied väljakutseid pakkuvat huvitavat tööd. Enesearendamise võimalusi ning erialast (täiend)koolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata aadressil Info.Elva@ahltronix.com või Valga mnt 7a, Elva 61504.
Lisainfo telefonil 7 302 520

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2004
Kuulutus sisestati:
6. märts 2004

Ahltronix Eesti AS on 1992. aastal asutatud elektroonikaettevõte, kes teostab põhiliselt allhanketöid rahvusvahelistele elektroonikaettevõtetele. Alates aastast 2001 kuulub ettevõte Soomes asuva Ahlström Electronics Group'i koosseisu. Meie tehas asub Elvas. Ettevõttes töötab 100 inimest.