Raadiolinkide, tugijaamade ehituse- ja mastitööde spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190879

Tööpakkumise number

190879

Töö kirjeldus

Pakume tööd raadiolinkide, tugijaamade ehituse- ja mastitööde spetsialistile. Töö sisuks on:
- raadiolinkide, tekommunikatsiooni tugijaamade ja mastide ehitamine ja insallerimine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus telekommunikatsiooni mastitöödel (mastide ehitus või hooldus)
- eelnev töökogemus raadiolinkide, tugijaamade ehituse alal
- eesti- ja inglise keele oskus
- kasuks tuleb soome keele oskus kõnes
- ausus
- kohusetundlikus
- täpsus
- töökus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist palkka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2010

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.