Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169095

Raaamatukoguhoidja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatukoguhoidja ametikoha eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist raamatukogu- ja infoteenust kõikidele teabevajajatele (kooli personal, õppijad, kohalik elanikkond), võimaldades juurdepääsu hästi komplekteeritud ja korrastatud teavikutele.

Ootused kandidaadile

  • Keskeri- või kõrgharidus raamatukogunduse või infoteaduse valdkonnas ning töökogemus klienditeeninduses VÕI
muu keskeri- või kõrgharidus ja vähemalt 2 aastane töökogemus raamatukoguhoidjana
  • Teadmised ja oskused lähtuvalt raamatukoguhoidja III kutsestandardist
  • Avatud ja hea suhtleja
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Meeskonnatöö oskus

Tartu Kutsehariduskeskus pakub omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis!

Lisainfo

Raamatukoguhoidja töötab infokogu juhataja alluvuses. Töötamine esmaspäevast-reedeni kahes vahetuses graafiku alusel kella 08.-19.00.

Tööpakkumise number
#169095

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. november 2008
Kuulutus sisestati:
12. november 2008

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 330 töötajat ja 3000 õpilast.

Vaata rohkem