Värsked tööpakkumised

R a a m a t u p i d a j a

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92404

Tööpakkumise number

92404

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk on haigla ostuarvelduste kirjendamine ning
laoarvestuse pidamine.
Ametikoht allub vahetult raamatupidamise osakonna juhatajale.

TÖÖ SISU
 ostuarvete sisestamine majandustarkvara süsteemi
 kulude jaotamine vastavalt haigla juhtimisarvestuse põhimõtetele
 laoarvestuse pidamine
 kassaoperatsioonide teostamine
 inventuuride läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

EELDAME
 erialast haridust
 praktilist töökogemust raamatupidajana
 raamatupidamist reguleerivate õigusaktide tundmist
 oskust kirjendada majandustehinguid
 väga head arvuti kasutamise oskust
 kohusetundlikkust ja täpsust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
 kindlat ja stabiilset töökohta
 kaasaaegset töökeskkonda ning tasemel töövahendeid
 erialast täienduskoolitust
 eneseteostusvõimalusi
 35-kalendripäevast puhkust

Lisainfo

Kasuks tuleb
 uuendusmeelsus
 analüütiline ja loogiline mõtlemine
 sõbralik suhtlemislaad ja meeskonnatöö oskus

Lisainfo personaliosakonna telefonil 4473 123, Ave Menets

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

2000. a loodud SA Pärnu Haigla on kiiresti arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda professionaalseimat teenust Lääne-Eesti piirkonnas.
2004. a lõpul Pärnus valminud Eesti moodsaim tervishoiuasutus pakub oma töötajaskonnale igati kaasaegseid töötingimusi. Asutuse 2007. a kavandatav käibemaht on üle 250 mln krooni.
Pärnu haiglas on ligi 950 töötajat, oleme Pärnumaa suurim tööandja.
Pärnu Haigla ökonoomika ja raamatupidamise teenistus on tugistruktuuri üksus, mille põhieesmärk on majandustegevust reguleerivate normide väljatöötamine, raamatupidamisarvestuse teostamine ning majandustegevuse analüüs. Teenistuse raamatupidamise osakonnas leiab huvitava erialase rakenduse täistööajaga raamatupidaja
( www.ph.ee)