Värsked tööpakkumised

PVC-akende klaasija ja tihendipanija

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234411

Tööpakkumise number

234411

Töö kirjeldus

• tihendipanija tööülesanded - kummitihendi paigaldamine pvc profiilide külge
* klaasija tööülesanded - klaaspakettide paigaldamine pvc raamide sisse

Nõudmised kandidaadile

• töökogemus tootmisettevõttes
• täpsus ja korrektsus
• kohuse- ja vastutustunne
• kesk- või keskeriharidus

Ettevõte pakub

• meeldivat, sõbralikku ja professionaalset töökollektiivi
• eeskujulikku töökeskkonda
• erialast väljaõpet
• tööle vastavat tulemuspalka

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2011
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2011

Ettevõtte põhitegevuseks on plastikakende tootmine ja müük. Lisaks pakume puit- ja puit-alumiiniumaknaid, alumiiniumist aknaid, uksi ja fassaade, erinevaid klaase ja klaaspakette. Võimalik on tellida akende-uste paigaldus- ja viimistlustöid.

Ettevõtte eeskujulik tootmishoone asub Pärnus Savi 3. Tellija poolt oodatud kõrge kvaliteedi tagamiseks kasutame kaasaegseid tootmisseadmeid. Aknad ja uksed valmivad Euroopa juhtiva Saksa profiilitootja Rehau materjalidest. Klientide paremaks teenindamiseks oleme avanud müügisalongid Tallinnas, Tartus ja Pärnus.