Värsked tööpakkumised

Puusepp/Tisler pehme mööbli tootmistehasesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458460

Tööpakkumise number

458460

Töö kirjeldus

Otsime Tallinnasse asuvasse pehme mööbli tootmistehasesse puuseppa/tislerit, kelle tööülesanneteks on puidust raamide valmistamine vastavalt joonistele.

Nõudmised kandidaadile

- vastav töökogemus vähemalt 2 aastat;
- jooniste lugemisoskus;
- heal tasemel eesti keele oskus;
- täisealine;
- kohusetundlik, täpne.

Ettevõte pakub

Heale töötajale pakume pikaajalist ja tasuvat tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. märts 2017
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2017

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.