Värsked tööpakkumised

Puusepp-üldehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360976

Tööpakkumise number

360976

Töö kirjeldus

Puitkarkassmajade üldehitustööd.

Nõudmised kandidaadile

Pakume tööd puusepale-üldehitajale, kes omab erialast haridust ja töökogemust välismaal.

• Erialane töökogemus vähemalt 3 aastat
• Ehitusjooniste lugemisoskus
• Heal suhtlustasemel inglise, norra või rootsi keele oskus
• Isikliku auto kasutusvõimalus

Ettevõte pakub

• Pikka lepingut
• Aitame elamispinna leidmisel ja kõikide dokumentide vormistamisel
• Head palka vastavalt töötulemustele
• Tööriietust ja turvavahendeid

Lisainfo

Oodatud on ainult Euroopa passiga CV-d. Palun saatke CV inglise keeles ja koos pildiga! Kandideerimisavalduses palume võimalikult täpselt kirjeldada oma oskusi, haridust ja eelnevaid erialaseid töökogemusi. Lisaks palume lisada soovitaja eelnevast töökohast

Tagasisidet anname ainult nendele kanditeerijatele kes vastavad esitatud nõudmistele.

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014

Idea Bygg AS on 20 töötajaga edukas Trondheimis, Norras asuv väikeettevõtte. Peamisteks tegevusharudeks on puitmajade ehitamine ja lisaks pakume erinevaid sisetöid.