Värsked tööpakkumised

Puusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119278

Tööpakkumise number

119278

Töö kirjeldus

Erinevate puitkonstruktsioonide tootmine ja montaaž

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus (tisler, puusepp vms)
• kasuks tuleb eelnev puidutöö kogemus
• hea pingetaluvus
• nõudlikkus enese ja teiste suhtes
• korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist töötasu
• häid töötingimusi arenevas ettevõttes
• arenemis- ja karjäärivõimalusi

Lisainfo

Soovi korral võimalus töötada platsitöödel välislähetustes (Norra, Soome, Taani) - ca 1 kuu lähetuses ja 1 nädal kodus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Kodumajatehase AS põhitegevuseks on puitkarkassehitiste projekteerimine, tootmine ja ehitamine. Kodumaja strateegilisteks toodeteks ja teenusteks on kuni 5 korruseliste korruselamute, paaris- ja ridaelamute, eramute ning hotellide ruum- ja tasaelementide tootmine ning toodetud elementidest nimetatud ehitiste ehitamine.
Ettevõtte käive 2006.a. oli üle 400 milj. krooni, millest eksport Skandinaaviamaadesse moodustas ca 85%. Lähiaastate laienemisplaanide realiseerimisel luuakse võimalused käibe ja mahtude enam kui 3-kordseks kasvuks.

Loe täiendavalt: www.kodumaja.ee