Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276605

Puusepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad puusepa ehitustööd ,
Tööd 2`le mehele. Alguses objekt Seinäjokis . Katusetööd(vana eemaldus ja uue ehitus)
Objektid üle Soome.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus
Ausus , töökus ja kohusetundlikkus
Projektide lugemisoskus
Elementaarsete tööriistade olemasolu

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Elamispinda firma kulul

Lisainfo

Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
Soome keel suhtlustasandil
Sobivuse korral palun saata CV , aivo[ät]jobway.eu
Küsimuste korral võtta ühendust tel . +3725655367
E-R 10.00 -17 00

Tööpakkumise number
#276605
Puusepp