Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #619648

Puusepp-siseviimistleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • põranda-, lae- ja seinaelementide ning muude tasaelementide ehitus tehases;
  • ruumelementide koostamine, uste ja akende paigaldamine;
  • puusepa sisetööde teostamine ruumelementides (kipsi, PVC, liistude, mööbli jms paigaldamine);
  • puusepa välistööde teostamine ruumelementides (seinte, lagede soojustamine, välisviimistluse paigaldamine jne)
Описание работы
- Сборка элементов на заводе – полов, крыш, стен и пр
- Сборка элементов в модуль, установка дверей и окон
- Плотницкие работы внутри модуле (установка гипса, PVC, наличников, мебели и т.п.)
- Плотницкие работы снаружи модуля (утепление стен, потолков, установка наружной отделки и т.д.)

Nõudmised kandidaadile

  • ehituslike jooniste lugemise oskus;
  • töökus ja kohusetundlikkus;
  • täpsus ja põhjalikkus;
  • meeskonnatöö oskus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus
  • Vene keele oskus

  • Требования к кандидату
  • - Умение читать строительные чертежи
  • - Работоспособность и обязательность
  • - Точность и соновательность
  • - Умение работать в команде
  • - Прежний опыт работы
  • - Владение русским языком

Ettevõte pakub

* stabiilset tööd
* kaasaegseid töötingimusi
* sõbralikku kollektiivi
* konkurentsivõimelist töötasu
* töö graafiku alusel

Предприятие предлагает
- Стабильное рабочее место
- Современные условия труда
- Дружелюбный коллектив
- Конкурентоспособную зарплату
Доп.информация
- рабочее место находится по адресу Loovälja tee 9, Liivamäe küla, Loo vald
- работа в 2 смены, 7.00-15.30, 15.30-0.00, предприятие организует транспорт

Lisainfo

  • töökoht asub tehases aadressil Loovälja tee 9, Liivamäe küla, Loo vald
  • Töö kahes vahetuses, 7.00-15.30, 15.30-0.00, transport ettevõte poolt

Tööpakkumise number
#619648

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem