Värsked tööpakkumised

Puusepp Norra

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120710

Tööpakkumise number

120710

Töö kirjeldus

Ehitusega seotud puidutööd, renoveerimised, nikerdiste tegemine jne.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus antud vallas
Inglise keele oskus suhtlustasandil (palun kindlasti märkida ka CVs)
Usaldusväärne
Täpne
Vastav haridus või töökogemus

Kandideerimisel eeldame, et CV on võimalikult põhjalikult täidetud - mida rohkem infot enda kohta kirjutate, seda atraktiivsem on Teie CV ning seda suuremad võimalused on leida just sobivat tööd! Pildi olemasolu annab samuti suuremad eelised.

Kandideerimisel tuleb kasuks, kui teil on käepärast kutsetunnistused ja/või soovituskirjad. Võimaluse korral lisada paberid CV keskusesse.

Kui soovite, et Teiega personaalselt pärast CV laekumist ühendust võetaks, palun märkige ka see CVsse!

Palka Norra tasemel (150 NOK bruto + ületunnitasud ja boonused)
Pikaajalist töösuhet
Tervisekindlustust Norras
Abi elukoha leidmisel
Abi tööloa saamisel
Abi transpordi organiseerimisel

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. september 2007
Kuulutus sisestati:
24. august 2007

Firma NorEst, peakotoriga Tartus tegeleb tööjõu vahendamisega Eestist Norra.
Norras on toimunud viimastel aastatel suur ehitustööstuse aktiviseerumine, mistõttu vajatakse lisatööjõudu, et mitte takistada ehitustegevuse arengut. Tööjõu meelitamiseks Norra on kehtestatud palgamäärad Euroopa ühed kõrgemad. Pakume tööd kogemustega puuseppadele