Puusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546852

Tööpakkumise number

546852

Töö kirjeldus

• Puidust element- ja ruumelementmajade paigaldamine Eestis ja välismaal
(Norra, Rootsi, Taani, Saksamaa, Šveits, Island)

Nõudmised kandidaadile

• Kogemus puitmajade paigaldusel on oluline
• Kasuks tuleb Norra ID numbri olemasolu
• Inglise või Eesti keele oskus suhtlustasandil
• Tervislikud eluviisid

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes
• Head töötasu
• Häid töötingimusi ja tasemel töövahendeid
• Arenguvõimalusi koos ettevõttega
• Graafiku alusel tööaega
• Stabiilset tööd kiiresti kasvavas ettevõttes

Lisainfo

Lisainfo cv(at)q-haus.eu

Asukoht:
Norra
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2018
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2018

Q-haus majatehas on loodud 2004 ja on üks suurimatest puitelementmajade tootjatest Eestis. Pakume klientide soovidest lähtuvaid puitmajade ja majaelementide projekteerimise, tootmise ning paigalduse teenuseid. Järgime oma töös kvaliteedi- ja keskonnajuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 ning ISO 14001:2015 põhimõtteid ja nõudeid. Meie tootmisele on omistatud European Technical Approval (ETA) sertifikaat. Klientide rahulolu meie toodete ning teenustega on kõrge. Enamus toodangust ekspordime ja paigaldame klientidele Euroopas, peamiselt Skandinaavias. Ettevõttes töötab üle 60 inimese.