Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127795

Puusepp

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldehituspuusepp Oslos, Norras (4 inimest)

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus, täpsus ja kiirus
Oma tööriistade olemasolu (haamer, saag, mõõdulint jne)
Vastav töökogemus, kasuks tuleb ka haridus
Soov töötada üldehitus puusepana
Huvi püsiva ameti vastu Norras
Inglise keele oskus heal tasemel (väga oluline!)
EL pass
Koostöövõime

Kandideerimisel eeldame, et CV on võimalikult põhjalikult täidetud - mida rohkem infot enda kohta kirjutate, seda atraktiivsem on Teie CV ning seda suuremad võimalused on leida just sobivat tööd! Pildi olemasolu annab samuti suuremad eelised.

Kandideerimisel tuleb kasuks, kui teil on käepärast kutsetunnistused ja/või soovituskirjad. Võimaluse korral lisada paberid CV keskusesse.

Kui soovite, et Teiega personaalselt pärast CV laekumist ühendust võetaks, palun märkige ka see CVsse.

Ettevõte pakub

Pikaajalist töölepingut
Palka Norra tasemel
Tervisekindlustust Norras
Abi elamiskoha leidmisel
Abi tööloa saamisel

Lisainfo

Palk: 130 EEK tunnis + 500 kr maksuvaba päevaraha (30p kuus)
Töötunnid: 60t nädalas
Netopalk kuus: sõltuvalt täpsemast töögraafikust umbes 40 000 EEK
Millal: Kohe
Elamutingimused: Korter läheb maksma umbes 6000-8000EEK kuus

Tööpakkumise number
#127795
Puusepp