Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241612

Puusepp (Kirvesmies)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd professionaalsetele ning töökatele puuseppadele, kes omavad Soomes töötamise kogemust. Tegemist on uue koolihoone katuse ehitusega Tamperes. Tööülesanneteks on laudistest lamekatuse ehitus. Töö kestus kuni 2012 jaanuar.

Eelistatud on professionaalsed brigaadid, kellel on koos töötamise kogemus.

Ootused kandidaadile

- Töökogemus antud valdkonnas
- Jooniste lugemisoskus
- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Kehtiv tööturvalisuskaart (roheline kaart)
- Auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt
- Kulude kompensatsiooni
- Kindlustus tööandja poolt

Lisainfo

OOTAME OMA MEESKONDA AUSAID JA LOJAALSEID TÖÖTAJAID.

Tööpakkumise number
#241612

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2011

EstEmploy on tööjõurendiga tegelev ettevõte, kes rendib tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem