Värsked tööpakkumised

Puusepp ja üldehitaja ehitusettevõttesse Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234887

Tööpakkumise number

234887

Töö kirjeldus

Pakume tööd moodulmajade valmistajatele. Kandideerima on oodatud kogemustega üldehitajad ja puusepad. Soome keele oskus on suhtlustasandil vajalik.

Töö on esialgu tähtajaline, 6 kuuks, mille järel on võimalik jätkamine.
Töö algab kohe, kui kandideerija sobivus on tõestatud.

Nõudmised kandidaadile

- erialane väljaõpe (ehitusalane, puutööalane)
- sujuv soome keele oskus suhtlustasandil + CV soomekeelne!!
- omaalgatuslikkus ja töökus
- siduvus, lojaalsus ja soov õppida
- varasem kogemus puusepana või üldehitajana
- vastutusvõime ja riskide tunnetamine tööohutust silmas pidades.

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töövahendeid
- pikaajalist töösuhet
- konkurentsivõimelist palka, võttes aluseks Soome ametiühingute poolt seatud palga alused.

Lisainfo

Tööaeg on E-R 7.00 - 15.30.

NB! Kandideerimiseks saata ainult soomekeelne CV! Juhul kui kandideerimiseks ei saadeta soomekeelset CV´d, siis kandideerijaga edasi ei tegeleta!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. august 2011
Kuulutus sisestati:
1. august 2011

Personalipunkt OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Värbame töötajaid nii Eesti tööturule kui Soome.
Soome saadame inimesi läbi oma Soome emaettevõtte StaffPoint OY kolleegide.
StaffPoint OY on Soome üks suurimaid personaliettevõtteid.
StaffPoint teeb koostööd erineva valdkonna ettevõtetega, rentides ja vahendades neile sobivat tööjõudu.

StaffPoint OY kliendiks on moodulmajade valmistamisega tegelev ettevõte Oy Simons Element Ab (kodulehekülg: http://www.simonselement.fi/), mis asub Vaasa lähistel Vöyris (ca 420 km Helsngist). Ettevõttes valmistatakse kõrgekvaliteedilisi moodulmaju juba üle 30 aasta.