Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805403
Veebipõhine värbamine

Puusepp / Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Link kopeeritud

2tal AS on Põhja-Norras, Alta linnas tegutsev ehitusettevõte. Meie tööobjektid asuvad üle Põhja-Norra. Ehitame kommerts- ja eluhooneid vundamendist katuseni.

Töö kirjeldus

2tal AS pakub tööd ehituspuuseppadele Põhja-Norras. Ettevõte ehitab kommerts- ja eluhooneid üle Põhja-Norra.

Ootused kandidaadile

  • Kogemus ehitusel
  • Oskus lugeda joonised
  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Eesti keele oskus
  • Inglise või norra keele oskus

Kasuks tuleb:

  • B-Kategooria juhtimisõigus
  • Töökogemus välismaal/komandeeringutes

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd Põhja-Norras

  • Tööturule vastavat ausat palka, mis arvestab ka töötaja erioskustega

  • Võimalust teha tükitööd

  • Puhkusetasu 10,2% aastapalgast

  • Tööautot

  • Kvaliteetseid tööriideid ja tööriistu

  • Arenemisvõimalust kiiresti laienevas Norra ettevõttes

  • Majutust

  • Lennupiletit Norra

Tööpakkumise number
#805403