Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531589

Puurmeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- puurimisi võimaldavate tegevuslubade hankimine;
- puurimismeeskonna komplekteerimine ja juhtimine;
- puurimistööde ja vahendite ettevalmistus;
- puurimistööde korraldamine;
- puurkaevude ja -aukude rajamine ning likvideerimine;
- puurmasina ja vahendite hoolduse ning remondi korraldamine.

Ootused kandidaadile

- töökogemust valdkonnas minimaalselt 2 aastat, iseseisva töö kogemust antud valdkonnas;
- valdkonda reguleerivate õigusaktide ja normdokumentide tundmine;
- eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas, inglise keele oskust vähemalt heal suhtlemistasandil;
- B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:
- puurmeistri kutsetunnistus, EKR/EQF tase 3 (võib olla omandamisel);
- vene keele oskus heal suhtlemistasandil;
- teadmised ja varasem kokkupuude geoloogia ning hüdrogeoloogia valdkonnaga;
- tehniline pädevus, täpsus, korrektsus ja tulemusele orienteeritus;
- hea suhtlemisoskus ja aktiivne ellusuhtumine.

Ettevõte pakub

- väljakutset töötada arenevas organisatsioonis;
- kaasaegseid puurimisvahendeid ja tehnikat;
- kaasaegset töökeskkonda;
- sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: 2018 aasta lõpp, väiksemas kokkuleppelises mahus võimalusel koheselt.
Avalduses palun esitada:
- elulookirjeldus, milles nimetada varasemad tööd;
- palgasoov.

Kontaktisik: Meelis Peetris, juhatuse liige
Lisainfo telefonil: 56 566 777, e-kiri meelis(at)steiger.ee ; http://www.steiger.ee

Tööpakkumise number
#531589

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2018
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2018

OÜ Inseneribüroo STEIGER on Eesti kapitalil põhinev sõltumatu mäekonsultatsiooni ettevõte, kus töötab praegu üle 30 kõrgharidusega spetsialisti. Tegeleme maavarade geoloogiliste ja hüdrogeoloogiliste uuringute, mäetööde projekteerimise ning korrastamisprojektide koostamisega. Lisaks pakume keskkonnamõjude hindamise ja markšeiderteenuseid. Meil tegutseb ka akrediteeritud ehitusmaterjalide katselabor, mis tegeleb täitematerjalide peamiste omaduste määramisega ning keskkonnalabor, mis tegeleb tolmu, müra ja maavõngete mõõtmisega.

Vaata rohkem

Puurmeister