Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169360

Puurija

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metalldetailide puurimine vastavalt tootmistellimustele ja valmistatavate detailide kvaliteedi jälgimine

Ootused kandidaadile

Iseseisev töö planeerimisoskus
Valmisolek taluda müra ja sundasendeid
Hoolikus, täpsus, kiirus, hea koordinatsioonivõime
Kohusetundlik töössesuhtumine
Kasuks tuleb:
Jooniste lugemiseoskud, puuride teritamiseoskus, puurimise tehnoloogia tundmine, eelnev töökogemus metallitöö alal ja keskharidus.

Stabiilset töökohta kaasaegses, heade töötingimustega ning kiirelt arenevas ja kasvavas ettevõttes

Lisainfo

TÖÖKOHT ASUB PAIDE KÜLJE ALL MÜNDI KÜLAS
töö vahetustes (5.30-14.30 ja 14.45-23.30)
tööandja transport SÄREVERE- TÜRI- PAIDE- MÜNDI marssruudil

Tööpakkumise number
#169360

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
17. november 2008

AS JALAX on 1993 aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja mööbli metallkarkasside tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. Olulisel kohal AS JALAX väärtushinnangutes on keskkonnasõbralik tootmine. Ettevõttes töötab 170 töötajat.

Vaata rohkem

Puurija