https://www.cvkeskus.ee/53643

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53643

Puurija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

erinevatesse metalldetailidesse puurmasinaga aukude puurimine
töövahendid firma poolt
korralikud olme- ja töötingimused


Ootused kandidaadile

keskharidus
soovitavalt eelnev töökogemus metallitööga
(vajadusel väljaõpe kohapeal)
kohusetundlikkus töödistsipliini ja kvaliteedinõuetesse
füüsiline vastupidavus


Ettevõte pakub

tööd arenevas ettevõttes
arenguvõimalusi
tööle vastavat palka
transporti töökohta (Tallinn - Kuusalu - Tallinn)


Tööpakkumise number
#53643
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Puurija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!