Värsked tööpakkumised

Puurija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111006

Tööpakkumise number

111006

Töö kirjeldus

Vajame kogemustega metalli-puurijat.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- tõsist töösse suhtumist
- vene keele oskust
- täpsust, kohusetundlikkust ja korrektsust
- võimalust töötada kahes vahetuses (7-15:30 ja 15:30-23:00)

Ettevõte pakub

Pakume:
- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas (sh. soojad töö- ja olmeruumid)
- tööle väärilist tasu ja püsivat töösuhet ning puhkust suvekuudel
- tasuta transporti (Tallinna suunal) või transpordikompensatsiooni (Paldiski suunal).

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel (ca 18km).
Info tel. 6790025, 53333563, 6790000 Vjatšeslav Fimaier.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2007

AS Fors MW on Rootsi omanike ja juhtkonnaga eestimaine kontsern, mille peakontor koos tehasega asub Sauel. Kontsern on Euroopas peatöövõtjana juhtiv põllumajandus- ja metsandusmasinate tootja. Siin arendatakse, toodetakse, turustatakse ja müüakse masinaid rahvusvahelises keskkonnas. Meie kaubamärkideks on FARMA, BIGAB ja NIAB.