Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177503

Puukooli tööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väänas asuv Nurmiko Aianduskeskuse Vääna Puukool vajab ajutiselt füüsiliselt võimekat ja töötahtelist töölist, meesterahvast. Töö sisuks on aiatööde tegemine- nt puude (istikute) välja kaevamine, ümber istutamine jm aiatööd.
- töö on ajutine, kestvusega esialgu 01. juunini.2009, võimalik, et ka pikemalt, oleneb töötaja enda võimekusest ja töökusest.
- tööd saab alustada koheselt.
- Tööaeg E-R, kell 8.00-16.30
- Transpordi võimalus Tallinnast Balti jaamast, väljub buss kell 7.20 ja tagasi Tallinna kell 17.00.
- Töörõivasteks oma tööriided.

Ootused kandidaadile

- Kohusetundlikkus, kiire tegutsemisvõime, füüsiline võimekus.
- Hoolsus ja täpsus.
- Valmidus koheselt asuda tööle.
- Töö sobib meesterahvale!

- Võimalust ajutiselt rakendust saada, võimalik et ka pikemalt, sõltub töö tulemuslikkusest.
- Töökat töömeeskonda.
- Häid töötingimusi.

Lisainfo

NB! Töötajal on tööl kaasas oma söök- söögi soendamisvõimalus olemas, tee ja kohvi firma poolt.

Tööpakkumise number
#177503