Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142398

Puukooli tehnik-autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puukoolis olevate taimekasvatushoonete hooldus ja remont
  • Taimede pakkimine, laadimine, ekspedeerimine ja transport üle Eesti
  • Kütte- ja kastmissüsteemide hooldus
  • Taimekaitsetööd

Ootused kandidaadile

  • tehnikahuvi ja töövahendite kösitsemisoskus
  • avatus ja rõõmsameelsus
  • koostöö- ja õppimisvõime
  • C kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • töötaja soodustusi vastavalt tööstaažile
  • toredaid ja abivalmis kolleege
  • värsket õhku ja rutiinivabu tööülesandeid

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks kui olete:

  • kiire ja taibukas

Tööpakkumise number
#142398

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

Juhani Puukool (AS Plantex) on perefirma, mis on üks suurimaid roosiistikute, ilupuude ja –põõsaste ning mikropaljundatud taimede tootjaid Eestis: Samuti toodame suvililli, pinnakattepüsikuid, kääbusviljapuid ja dekoratiivseid lõhna- ja maitsetaimi. Toodangu turustamisel kasutame oma istikuärisid, mis asuvad peale Tartu ka Tallinnas ja Pärnus.
Seoses kevade saabumisega saab tööd puukooli tehnik-autojuht.

Vaata rohkem