Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298871

Puukooli aiandusagronoom

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on:
- toodangu ettevalmistus müügiks ja müügiarvete koostamine;
-taimed kvaliteedi kontroll;
- hooajatöötajate juhendamine;
- osalemine taimede kasvatusprotsessis;

Ootused kandidaadile

Sobilikult kandidaadilt eeldame:
- aianduslikku eriharidust või varasemat töökogemut aianduses;
- väga head taimede, eriti püsilillede ja rooside tundmist;
- täpsust ja korrektsust tööülesannete täitmisel;
- valmisolekut teha füüsilist tööd;
- meeskonnas töötamise ja meeskonna juhtimise oskust;
- aiandustehnikaga töötamise oskust;
- arvutiga töötamise oskust;
- head pingetaluvust ja probleemide lahendamise oskust;
- positiivset ellusuhtumist ja soovi isiklikult areneda;
- väga heal tasemel eesti keelt ja kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus;

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- huvitavat tööd pikaajalises ja kogemustega aiandusettevõttes;
- toetavat ja sõbralikku meeskonda;
- rohelist ja hubast töökeskkonda koos kaasaegsete töövahenditega.

Lisainfo

Töö asukoht: Kiili vald, Harjumaa
Tööaeg: täistööaeg, E-R
Tööle asumise aeg: kohe
Firma korraldab transpordi kesklinn-Hansaplant-kesklinn

Kandideerimiseks saada CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 1.03.2012.
Võtame ühendust ainult väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#298871

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

Hansaplant on kaasaegsel taimekasvatustehnoloogial põhinev puukool, mille toodeteks on püsilillede ja rooside istikud. Meile on oluline nii toodete kõrge kvaliteet kui tootmise efektiivsus.

Vaata rohkem